دسته‌بندی نشده

3 نکته طلائی درباره کاور شستشوی کولر گازی

در بسیاری از مناطق ایران ، امروزه از کولر اسپلیت استفاده می کنند که این هم به دلیل موقعیت ها و شرایط محیطی مختلفی است که در کشور داریم . از این رو کشور ما با حجم وسیعی از اسپلیت مواجه است که هر کدام از این موارد به وسیله ی کاور شستشوی کولر گازی، سالانه نیاز به سرویس و شستشو دارد .کاور شستشو0

تحقیقات و بررسی های منتخب سرویس را جدی بگیرید !

با بررسی های میدانی و خانه به خانه طی چندین سال متوجه این مطلب شدیم که تقریبا 90% افرادی که از اسپلیت بهره می برند از سرویس سالیانه دستگاه خود غافلند یا با هزینه ی آن کنار نمی آیند . یکی از مواردی که موجب می شود افراد مصرف کننده از سرویس سالیانه سر باز زنند هزینه و اتلاف وقت آن است که بعد از مواجه با این اتفاق های سریالی بیخیال می شوند .

گروه تولیدی ایران کاور با بیش از یک دهه فعالیت در این رشته نیاز را در تولید کاور شستشوی کولر گازی دید که بتواند یک دردی را از روی دوش مردم کم کند و هزینه های آنها را کاهش دهد . کاور شستشوی کولر گازی ایران کاور را هر شخصی در منزل بدون هیچ فن و تخصصی میتواند ازش استفاده کند و کولر اسپلیت خود را سرویس و شستشو کند .

خرید بدون واسط copy

با راحتی کولر گازی سرویس کنید !

گروه تولیدی ایران کاور برای هر مصرف کننده ای کار سرویس را راحت کرده و با خرید کاور شستشوی کولر گازی می تواند خودش به تنهایی و بدون هیچ ریخت و پاش اضافی و یا صرف هزینه ای گزاف اسپلیت های منزل خود را سرویس کند .

این کاور به راحتی بر روی پنل شما کشیده می شود و هیچ گونه آب و یا کثیفی به دیوار و یا کف منزل شما راه پیدا نمیکند .

مزایای کاور شستشوی کولر گازی

  • جنس پارچه ی بسیار محکم و قوی
  • خروجی آب پرسی
  • فنر نگهدارنده (برای راحتی در شستشو)
  • بند تنظیم در دو طرف پنل
  • کش بسیار قوی برای کشیدن به پشت پنل
  • دارای کیف نگهدارنده کاور

سایز copy

شاید با خودتان بگویید که خرید این کاور به درد شما نمیخورد و نمیتوانید از آن استفاده کنید ؟

جواب این سوال این است که هم به درد شما میخورد و هم میتوانید از آن استفاده کنید . حتی اینطور برای شما بگوییم که ما به شما آموزش هم میدهیم که چگونه از این کاور برای شستشوی پنل کولر گازی خود استفاده کنید . اصلا اینگونه که پیش میرود دیگر سرویس و شستشوی اسپلیت توسط تکنسین برای شما مقرون به صرفه نیست .

11 copy 11zon

گروه تولیدی ایران کاور برای با تولید کاور شستشوی پنل کولر گازی چندین سال تجربه را در آن به کار برد و تمام نواقصی که میتوانست برای شما دردسر ساز شود را رفع و این کاور را در بازار عرضه کرد . این کاور با استقبال ویژه ی تکنسین ها مواجه گردیده زیرا آنها از کارکرد راحت و بدون دردسر این محصول شگفت زده شده اند .

قبل خرید این محصول از سایز پنل های موجود در خانه و یا محل کار خود مطمئن شوید و بعد خرید خود را نهایی کنید

تولید مجموع سایز ها در یک کاور کار نشدنی می باشد

ما به راحتی شما می اندیشیم

با ما در تماس باشید

منتخب سرویس | گروه تولیدی ایران کاور

b2n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *